Vánoční večírek hořovické a berounské nemocnice

2. 1. 2024

Jako již tradičně, tak i letos se konal vánoční večírek Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun a lékáren Senimed. V jeden večer se tak v kulturním domě v Hořovicích sešlo více než 600 zaměstnanců těchto zařízení, aby společně oslavili uplynulý rok a popřáli si zdraví a spokojenost do roku následujícího.

Majitel nemocnic a předseda představenstva Ing. Sotirios Zavalianis obdaroval vybrané zaměstnance, kteří jsou každoročně voleni svými kolegy, leteckými zájezdy do Řecka. Každý z 32 rozdaných voucherů udělal velikou radost oceněným zaměstnancům, ale i jejich parterům. Poukaz na dovolenou je totiž pro dvě osoby.

Večer se tematicky nesl v řeckém stylu, od modrobílých barev dekorací, oblečení přítomných až po pohoštění, které bylo v duchu řecké gastronomie. Hosty večerem provázel moderátor Petr Vejvoda, který s humorem jemu vlastním využil i několik tradičních řeckých obleků a bavil publikum svými originálními vstupy.

O zábavu se postarali Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, kapela James Band a do ranních hodin se o hudbu zajistil DJ.

Všem výhercům patří velká gratulace a přání, aby si zaslouženou dovolenou užili. A zaměstnancům celého AKESO holdingu přejeme šťastný nový rok a děkujeme za dosavadní spolupráci.

Galerie